LEGOmatma

  • Symetria w przyrodzie - motyl

    Symetria w przyrodzie - motyl

Zajęcia LEGOMATMA odbywające się w Łosickim Domu Kultury

wtorek  13.00 - 14.00

środa 17.00 - 18.00

 

MATEMATYCZNE MIKOŁAJKI

Zapraszamy na mikołajkową LEGOmatme, już w najbliższa środę 
07 grudnia, godzina 17.00 w Łosickim Domu Kultury. W tym wyjątkowym dniu będziecie mieli okazję zobaczyć i poćwiczyć na wszystkich używanych przez nas podczas zajęć zestawach: More To Math, maszyny proste, roboty WeDo i Learn To Learn.

 

 LEGOmatma

Zapraszamy na zajęcia z LEGOmatmy. Pracujemy na Lego Education zestaw LernToLern, WeDo, Maszyny Proste a wkrótce More To Match.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w Łosickim Domu Kultury o godzinie  13.00

MATEMATYKA Z LEGO to  nauka matematyki przez zabawę. Wykorzystujemy klocki Lego w poznawaniu tajemnic dodawania, dzielenia, mnożenia i rozwiązywaniu coraz trudniejszych matematycznych zadań. Dzięki nam uczniowie szybko przyswajają umiejętności konieczne do rozwiązywania problemów matematycznych. Podczas ćwiczeń wykonywanych indywidualnie lub w grupach dzieci będą trenować myślenie algebraiczne, mierzenie, geometrię i wyobraźnie przestrzenną.

 

Klocki umożliwiają dzieciom pracę na konkrecie tak niezbędnym w początkowym etapie edukacji a także eksperymentowanie, doświadczanie i odkrywanie, że do poprawnego wyniku prowadzi wiele dróg. Na zajęciach dzieci uczą się praktycznego rozwiązywania matematycznych problemów, wytrwałości, dokładności, umiejętności współpracy w grupie a także przyswajają abstrakcyjne pojęcia matematyczne.

 

 

Script logo
Design marcinkaczmar.pl
medie.pl